15 / 10 / 2018

To. že má být omedajlována osoba krycím jménem Michal David, nemá smysl chválit nebo odsuzovat. ZNAMENÁ TO V PODSTATĚ POUZE A JEN JEDINÉ: V ČESKU SKONČIL HADRÁK, PLYŠÁK, SAMETOVÝ PODVOD A TÉMĚŘ TŘICETILETÁ BLBÁRNA PRO LIDI. Už si nemusí nikdo dělat iluze a nalhávat sám sobě naprosté kraviny a voloviny.

14 / 10 / 2018

V Česku existuje cosi jako "soudy, volby, vláda, policie, státní zastupitelství a evropská unie". VŠECHNY TY POJMY ALE ZNAMENAJÍ NĚCO ÚPLNĚ JINÉHO.

11 / 10 / 2018

ALAHU NASRAT HOVNO AKBAR.

09 / 10 / 2018

POMÁHAT BESTIÍM. CHRÁNIT BESTIE. Toto je základní pravidlo současných mocipánů a mocipaniček v boji proti svobodě a z ní vycházející přímé demokracie. MÁ TO ALE VYPADAT, ŽE SE DEHONESTUJE, PRONÁSLEDUJE, ŠIKANUJE, BUZERUJE, ŠMÍRUJE A FÍZLUJE JEN A POUZE JEDNA JEDINÁ STRANA-POLITICKÉ HNUTÍ SPD. Přičemž hlavní a všemu podřízený je frontální útok všemi způsoby a prostředky na svobodu v jejím nejzákladnějším smyslu slova.

06 / 10 / 2018

Další politické strany pro příští volby: LIDOŽROUTI, ČESKÁ LIDOŽROUTSKÁ STRANA. IDIOTI, ČESKÁ IDIOTSKÁ STRANA. FEŤÁCI, ČESKÁ FEŤÁCKÁ STRANA. DARMOŽROUTI, ČESKÁ DARMOŽROUTSKÁ STRANA. ÚCHYLÁCI, ČESKÁ ÚCHYLÁCKÁ STRANA. PSYCHOPATI, ČESKÁ PSYCHOPATICKÁ STRANA. SRÁČI, ČESKÁ SRÁČSKÁ STRANA. KRETÉNI, ČESKÁ KRETÉNSKÁ STRANA. ZLODĚJI, ČESKÁ ZLODĚJSKÁ STRANA. BLBCI, ČESKÁ INTERNACIONÁLA BLBCŮ A BLBEK.

05 / 10 / 2018

Zhrušínský principál je fucked zrůdička, kterou občas nechtěně zrodí geniální rodiče. Taky se stává, že úplně obyčejní rodiče zplodí geniální dítě.

04 / 10 / 2018

Klikněte si na rozhovor s Pepou Nosem o svobodě názorů, slova, projevu. PARLAMENTNÍ LISTY: "Z České Televize se stala mafiánská organizace, která vybírá výpalné". Je skvělé, že to vyšlo v rámci předvolební kampaně do Senátu!

03 / 10 / 2018

Už nikoho nepřekvapuje, že se u nás úřady dopouštějí trestných činů maření voleb. Na "Náměstí Míru" v Praze tyhle bestie vylezlé z pekla naistalovaly rudočernou internacionálu liberálního fašizmu. SVOBODA, PŘÍMÁ, NEZKURVENÁ DEMOKRACIE JE JIM OSINOU V ŘITI.

03 / 10 / 2018

Stresovaně rozdíraná duše píčus Zdeněk Svěrač ničemu nerozumí. TENHLE POPULISTA PŘESTAL BÝT POPULÁRNÍ. Sereme na něj.

30 / 09 / 2018

Nejsme v té samé situaci jako před osmdesáti lety. Současnou veškerou islámsko-nacistickou sběř můžeme postavit mimo zákon, jejich vyvražďovací, znásilňující, zotročující choutky zcela zmrazit a nasadit proti nim armádu a policii. To, že se celý "Západ" dobrovolně a rád slimácky spláchl do slimáckého hajzlu – a ještě za sebou sklopil prkénko – nás nemusí ani trochu zajímat!

27 / 09 / 2018

Čété, čéró a "Lidovky" mají už jedinou šanci na přežití před neodvratným koncem:
"VYHÁZET VE SVÝCH PAZNEHTOVÝCH STRUKTURÁCH VŠECHNY ŠMEJDY OD SHORA AŽ DOLŮ A PŘESTAT "OSLOVOVAT" BESTIE VYLEZLÉ Z PEKLA MÍSTO SKUTEČNÝCH, OPRAVDOVÝCH LIDÍ!"

Mějte se skvěle!