24 / 09 / 2018

Tak smrdutou, zapáchající mrtvolu (variantou je bestie vylezlá z pekla – obě varianty na tu chcíplotu sedí) šojdrovou máme za sebou. A píšeme si: "Zapytlováno, vyřízeno".

23 / 09 / 2018

Jak to říct senátorsky a diplomaticky: "MAKRON CON MADR FAKR + ADOLFA MENGELOVÁ JSOU NEJVĚTŠÍ SOUČASNÍ ZMRDI EVROPY". Dlouho jsem o tématu přemýšlel, ale přesnější definice těch dvou zmetků mě nenapadla.

23 / 09 / 2018

Wikiprdelii a Fakebuk řídí ti samí šmejdi. Obě dvě mafiánské seskupení ovládají šmíráci, slídilové, udavači, duševní kriplové, donašeči, fízlové, chcípáci a paznehti.

22 / 09 / 2018

Norsko krade děti na svém území. Kravajzna šojdrová je chce z Bruselu ukrást v Sýrii a tajně je přepravit do Česka k dalšímu zpracování. Budiž. Ale co když si je buzeranti nebudou do svých teploušských rodin chtít vzít? To je pak nechá pozabíjet nějakým tím svým eurokomandem eses?

21 / 09 / 2018

Facebook-Fakebuk je pachatelem trestného činu maření voleb v České Republice. Jeho činnost se musí na našem území zakázat. Pokud to z jakéhokoli důvodu nelze, musí dostat takové peněžité tresty, že z ČR odtáhne dobrovolně a ještě rád!!!

20 / 09 / 2018

Mám dnes na teploměeu +45°. Měl bych mít -4,5. KDYŽ VYLOUČÍTE VŠECHNY IDIOCIE O TEPLE ZPŮSOBENÉM LIDMI A PRDĚNÍM KRAV, ZBYDE VÁM POSLEDNÍ, PŘESTOŽE "NEMOŽNÉ" VYSVĚTLENÍ: "V Česku je sucho a převrácené hodnoty počasí způsobené trestem božím, nejvyšší síly, duchem svatým, kosmickým vědomím." Nemůžete si totiž nevšimnout krásné svěží zeleně, plných potoků, jezer a řek – a to krátce poté, co přejedete hranice České Republiky. Ovšem odpověď na otázku, proč je obyvatelstvo ČR trestáno, si musí každý jednotlivý občan a občanka zodpovědět sám. NEMOHOU JI PAPOUŠKOVAT PO ZPARCHANTĚLÝCH MÉDIÍCH, KTERÁ JSOU TOUTO DOBOU NEJDEBILNĚJŠÍ OD SVÉHO VZNIKU.

17 / 09 / 2018

Bestie vylezlé z pekla si nejdříve vytáhly z řiti atomovky iráckého prezidenta, pak nedonošené děti z inkubátorů v Kuvajtu, pak chemické útoky syrského prezidenta, teď padesát vousatých sirotků ze Sýrie. ZÍTRA ZAČNOU TŮROVAT TANKY PRO ÚTOK NA MAĎARSKO!

14 / 09 / 2018

Přesně za měsíc ode dneška bude BESTIE Z OLOMOUCE souzena za pomluvy na Karla Srpa.

13 / 09 / 2018

Padesátá léta komunistického teroru se nyní odehrávají ve Švédsku, Anglii, Německu, Francii a v menší míře ve všech dalších státech Evropy. BOLŠEVICI A PYRÁTI VŠECH ZEMÍ CHROCHTAJÍ BLAHEM.

13 / 09 / 2018

DŮRAZNÉ VAROVÁNÍ PRO ÚTOČNÍKY NA JOSEFA NOSE: "Budete mít co dělat nejen se zkušeným bojovníkem s bestiemi, ale také s ČS Armádou, která mu vydala osvědčení o odboji a odporu vůči bestiím!"

12 / 09 / 2018

Objednejte si mé nové dvojalbum KAŽDEJ CHVILKU TAHÁ PILKU. Pošlu vám ho. Adresu máte v kontaktech zde na webu. Mimochodem: "VOBLEJZAT TERÉN S ČERNOU MAGIÍ A POSÍLÁNÍM SMRTKY NA VYBRANÝ CÍL, JAK TO DĚLÁ TA SVINĚ Z OLOMOUCE, JE TOTÁLNĚ K PRDU. NE KVŮLI VĚCI SAMÉ, ALE KVŮLI TOMU, ŽE SI ZUBATÁ DŘÍVE ČI POZDĚJI PŘIJDE PRO TU SVINI, NA KTEROU UŽ MÁ KÁĎ S VAŘÍCÍ VODOU PŘIPRAVENOU."

Mějte se skvěle!