05 / 12 / 2017

PŘEVZALI JSME MOC. S MULTIKURVAMA SE NEBUDEME PATLAT NI SRÁTI!

29 / 11 / 2017

Dnes skončila na hnojišti dějin nejhorší, fašizoidní vláda České Republiky, která se dohrabala k moci ozbrojeným zásahem zfašizované Policie přímo v prostorách vládních budov. Končí tím období fašizace české společnosti, médií, státní správy a soudů. Ze setrvačnosti se ale bude ještě zločinnost projevovat všude a na všech úrovních. S TÍM JE NUTNO POČÍTAT!

10 / 11 / 2017

Strejda Rychetský vyhlásil,že pokud dojde k přesunu Země ku přímé demokracii, dojde k přesunu bratrských vojsk NATO do Země! A ze mě si udělá žínku do vany.

06 / 11 / 2017

Odehrál se zuřivý duel mezi Pepou Nosem a bolševickým synkem bolševického otce Janem Buranem. Buran má při něm svůj kulatý ksicht nejen pořád zaražený do krku, ale obé má zastrčené do špinavého neforemného černého ohyzdného beztvarého pytle či krabice. Takový fujtajbl nebývá často k vidění. Pepa Nos se v tom nelítostném souboji pro a proti pořád jenom chechtá. (K vidění i slyšení na Čro Plus.)

28 / 10 / 2017

Před chvilkou byli vyznamenáni na Hradě významní písničkáři Hutka, Merta, Burian a Dědeček. Stařičkému dědečkovi předali medaili dvojnásobnou za dojímavou písňobáseň: "Sedí prase na Hradě, libuje si v úřadě".

19 / 10 / 2017

Přímá demokracie existuje jako základ civilizace už od doby více než půl tisíciletí před Kristem (přesně od roku 509 BC).
Mamlasové, mamlasky, přerostlí trpaslíci a trpaslice se špatným zažíváním, feudálové ze středověku, nám dnes, spolu se zfašizovanými, znacifikovanými (po)hlavními médii tvrdí, že "přímá demokracie" je škodlivá. Podle těchto paznehtů a paznehtek, by se měli přímí demokrati masově vyvraždit, zotročit a jejich malinké holčičky znásilnit genocidním islámem nebo nějak tak podobně!

26 / 09 / 2017

Symbolika smrti Jana Třísky je zjevná, přímá, naprosto transparetní, doslova a do písmene očividná. Žádná interpretace a dokonce ani žádný komentář není třeba. Ta symbolika je jasná jako sama smrt.

24 / 09 / 2017

Tak vy nám všem budete uřezávat hlavy, hromadně nás všechny zabíjet, znásilňovat ženy a malé holčičky? Tak jo, fajn, klídek, pohodička. My vás všechny rozsekáme na malé kousky a všechny vyhubíme do posledního kusu!

01 / 06 / 2017

Začal sralamadán. Mějte vždy po ruce vysoké boty pro případ zvýšené hladiny islámských sraček.

Mějte se skvěle!