12 / 04 / 2021

Dnes KAREL KRYL vzkazuje všem covidovým multikurvám: "NASRAT,JÓ NASRAT!"

11 / 04 / 2021

NIKDY V MINULOSTI neexistoval v naší zemi bestiálnější, sadističtější a tak genocidní režim jako je u nás ten dnešní. Dokonce ani německý nacistický režim u nás neplánoval smrtícími injekcemi vyvraždit veškeré obyvatelstvo nebo ho zadusit pod povinnými smrtícími maskami znemožňujícími dýchání.

10 / 04 / 2021

Zásoba kreténů a debilů se tomuto zasranému kriminálnímu režimu vyčerpala. Zbyly mu jen kůže a předkožky.

04 / 04 / 2021

MY jsme dnes vstali, radostně vzkříšeni. MRTVOLY také vylezly ze svých hrobů a chtějí nám vládnout.

02 / 04 / 2021

Když multikurvy vyslýchaly Ježíše, řekl jim jen pár slov. Jednou jen "jsem". Připomnělo mi to můj 12ti hodinový výslech. Ani to ne! Tak se nakonec výslecháři (bylo jich jak nasráno) postavili přede mě do půlkruhu a nutili mě, abych jim zazpíval. Tak jo. Zazpíval jsem jim: "YOU CAN KISS MY ASS". Líbilo se jim to, protože si mysleli, že zpívám rusky.

31 / 03 / 2021

POMOZTE ZNIČIT KRIMINÁLNÍ SADISTICKÝ ZLOČINECKÝ BESTIÁLNÍ REŽIM. Díky!

27 / 03 / 2021

Průzkum domácností odhalil velmi zajímavé závěry. Zkoumal, co jejich členové říkají krátce po probuzení. Nejčastější věta zní: "Už ty kurvy postříleli?" Na druhém místě se umístila věta: "Už ty kurvy pobili?"

26 / 03 / 2021

Ten předchozí politický systém byl úplně stejně kriminální, sadistický, zločinný a bestiální. ALE NEDÁVAL SI TO NA KSICHT, ABY TO NA NĚM BYLO VIDĚT UŽ Z VELKÉ DÁLKY! Dnešní režim pronásleduje, buzeruje, šikanuje, mlátí lidi, rdousí je a zaklekává s ucpanými držkami, což je pozorovatelné i z vesmíru. CO SI TI MIMOZEMŠŤANI ASI O TAK ZASRANÉ, DEBILNÍ, KRETÉNSKÉ, IDIOTSKÉ A BLBÉ KOULI VE VESMÍRU POMYSLÍ? Logicky vzato, myslí si, že si tu místní batolata dávají plínky na držky místo na prdel. S matematickou přesností si vypočítají, že tu lidi hubama serou a řití mluví.

22 / 03 / 2021

Zaplavte tenhle režim udavačským občanským postojem. Udávejte ve stoje, vleže, vsedě, 24 hodin denně! Gestapo bylo už dříve tímto způsobem značně oslabeno a odboj s odporem měl tím pádem v Česku volné ruce.

20 / 03 / 2021

Země je kulatá. Každému a každé až po krk sahá na ní všude stejná vrstva černých špinavých smradlavých odporných hnusných sraček. Na soudech sedí soudky v černých odpadkových pytlech na černý smradlavý smrdutý odpad. Nad celou kulatou Zemí se klene buzerantská černá duha smrti a temné nicoty. Dnes napadl krásný zářivě čistý sněhobílý sníh. ZA CHVÍLI BUDOU VŠUDE STÁT SNĚHULÁCI A SNĚHULAČKY UPLÁCANÉ Z ČERNÝCH PÁCHNOUCÍCH SRAČEK NAVLÉKNUTÉ DO ČERNÝCH HADRŮ S POSRANÝMI ČERNÝMI PLÍNKAMI PŘISRANÉ PŘES ČERNÝM MOREM ZČERNALÉ KSICHTY.

20 / 03 / 2021

"Jistě, pane ministře. Heydrichiáda je zcela legální. 360 000 lidí bylo povražděno zcela v souladu s úředními předpisy, vládním nařízením a soudními opatřeními. Zavraždění si nemají na co stěžovat a budou zcela určitě navýsost spokojeni!"

Mějte se skvěle!