29 / 07 / 2020

Současný islamofašistický režim v Turecku je vzorem pro EU, OSN, USA a Kanadu. Celý "Západ" islamofašistické ideologii propadl.

24 / 07 / 2020

Ližprdelky a ližprdelové bruselu té současné totality jsou formou i obsahem detailně a přesně stejní jako ližprdelové a ližprdelky Moskvy té předešlé totality. Snad jediná drobnost je navíc. K ližprdelnosti bruselu přibyla současně ližprdelnost německého nacizmu. A JAK U TOHO MLASKAJÍ, CHROCHTAJÍ A ŘÍHAJÍ BLAHEM!

23 / 07 / 2020

V jednom nejmenovaném pajzlu se mi na stole nabídlo pivem polité Rudé Právo, bez toho "Rudé". No, to víte, že jsem byl zvědavej. ÚPLNĚ STEJNÉ PINDY A ŽVÁSTY JAKO PŘED ČTYŘICETI LETY!!!

21 / 07 / 2020

Bolševická totalita si kladla za cíl zotročit všechny kromě dělníků a rolníků. A to bylo velmi nechutné a hloupé. Ale zajímá nás, jaká budoucnost se řití (ano, řití!) dnes na nás. Současná evropská a americká totalita totiž prosazuje vyvraždění naprosto všech lidí. A ve finále budou proti sobě stát pouze a jen dva slimáci, sunita a šíita. Ti se vzájemně vyhodí do luftu a po čase rozpadu jejich hovna nezbude po evropanech a američanech ani to alachovo hovno.

20 / 07 / 2020

Začíná to vzpourou proti náhubkům a skončí to svržením zasraného režimu řiťomrdů, alahoserů a špinavých černých merkelolejnů z bruselské černé díry. TO SI PIŠTE!!!

19 / 07 / 2020

Kdysi za bolševika nešlo bolševizmus volit 30 tisíc lidí (z dvanácti milionů voličů).
Dnes s námi vyjebává 3 tisíce zmetků a zmetkyň, z toho je tisíc pirátských zmrdů a zmrdek. CO SE STANE, AŽ SI TO NÁS DESET MILIONŮ LIDÍ PLNĚ UVĚDOMÍ? Totiž to, že nás terorizují statisticky neexistující šmejdi a šmejdky!

18 / 07 / 2020

Debilita, kreténství, imbecilita, blbství a idiocie hromadných veřejných akcí se od roku 2004 neustále zvyšovala – až dosáhla po absolutní explozi svůj totální, totalitní vrchol. A to samé u kanálů televizí a rádiových stanic. Když k tomu připočtete přesně převrácenou činnost policie, prokurvatury a soudů coby organizovaného zločinu – dá vám to opět explozi bestiality a zrůdnosti. Je logické, že pak musí následovat jedno jediné: VŠECHNO VÝŠE ŘEČENÉ SE MUSÍ ZHROUTIT SAMO DO SEBE, IMPLODOVAT DO NAPROSTÉ NICOTY. A to se teď děje všude a na všech úrovních!!!

17 / 07 / 2020

I ten největší blbec a největší blbka pouhým pohledem z okna zjistí jak je to s "největším suchem za posledních 500 miliard let". To samé s "náboženstvím" vystrkujícím smradlavé posrané řitě na Pána Boha. Multikurvy, milionkrát odpornější a hnusnější než nedávní estébáci, jsou v řiti přesně tam, kam jim vystrčenou prdelí ukazuje jejich rozkrok-prorok slimák.

16 / 07 / 2020

Uprostřed krásné a deštíčky osvěžené přírody, pod tisíciletou lípou v jejímž stínu seděl i náš císař Karel, mi včera poprvé po dvaapadesáti letech vytanuly na mysli myšlenky, které jsem předtím nikdy neměl. Co pro mě osobně a pro mé nejbližší okolí znamenal boj s totalitami, ke kterému jsem se vnitřně a slavnostně zavázal 21.8., v roce 1968? Neustálé ohrožení života a zdraví? Otravování a vleklou buzeraci ze strany velkopanských bestií? Věčnou nejistotu, zda se někdo kromě už realizovaných pokusů o vraždu nechystá k další vraždě? Věčnou nejistotu, zda se soudní, státní a policejní mašinerie nechystá k mému opětnému uvěznění na Ruzyni u Letiště Václava Havla? Kupodivu dnes nehodnotím tyhle myšlenky jako chmurné, ba dokonce děsivé. Spíše mě překvapuje, že se ocitly v mé mysli po pro jiné lidi nepředstavitelně dlouhé době. Vůbec by mě nedojalo, kdyby podobným myšlenkovým procesem prostě a jednoduše neprošel nikdo další. Prostě bych se vláčel s největším pytlem blech zaznamenaným v Guinesově Knize Rekordů. Byl bych jediný a média, obzvláště ta mejnstrímová, by se ze mě mohla posrati. Nicméně některé odpovědi na výše položené otázky by mohly být velmi zajímavé: "V roce 2020 hrozí Českému Bruselskému Protektorátu invazívní zaplavení opicemi z pralesa a muslimskými hlavořezy!" "Mládežnický superstarýidiot rozkáže každému a každé nosit náhubky ve dne v noci!" "Ženské varianty, případně pohlaví zeleného lupení Mengelů, Hitlerů, Heydrichů a Gébelsů nás všechny vyvraždí povinnými smrtícími injekcemi v rámci osobní hygieny plynových komor!" Takovéto odpovědi dnes nejsou bohužel pouhou nadsázkou, ale musíme o nich velmi vážně přemýšlet. JSOU MNOHEM PRAVDĚPODOBNĚJŠÍ NEŽ ZANEDBATELNÉ PŘÍRODNÍ KATASTROFY NEBO VZÁJEMNÉ ATOMOVÉ POHLAVKY BUDOUCNOSTI.

15 / 07 / 2020

Fašistické, bolševické soudy. Bolševická a fašistická prokurvatura. Bolševicko – fašistická policie. TOHLE JE DNEŠNÍ ČESKÁ REPUBLIKA.

14 / 07 / 2020

Piráti a pirátky mají jediné předurčení: Pověsit je na ráhno, ať se houpaj. A až vyschnou, ať chrastí ve větru.

Mějte se skvěle!