22 / 01 / 2020

Vylém Vysser z "fórum pro idioty" by mohl uveřejnit zprávu: HUTKA BYL OK DO ROKU 1978. Pak se z něj stal prostitut a presstitut pro STB a KGB. Nyní dělá od roku 2004 presstituta a prostituta bruselovi. Dá se však předpokládat, že tohle Vysser neudělá.

18 / 01 / 2020

Chceme-li matematicky přesně, fyzikálně objektivně a naprosto pravdivě vyjádřit, kdo se vyskytoval za minulého režimu ve veřejném, mediálním, občanském a společenském prostoru, použijeme exaktní jednoznačný termín – kurvy. Pokud se o totéž snažíme v dnešní době, musíme se vyjádřit adekvátně a poctivě též – zasrané, smradlavé, odporné, hnusné, zrůdné, bestiální, zkurvené kurvy. Milionkrát zasranější než ty předešlé.

16 / 01 / 2020

Evropě vládne Lejno. Má jméno, národnost a politickou příslušnost (Hraběnka Uršula z Hoven). Obyvatelé Evropy musí Lejno uctívat, platit Lejnem, vyučovat a vynucovat Lejno na všech úrovních společnosti. Lejno šířit televizně, rozhlasově, tiskem a po internetu. Děti si musí Lejno mazat na chleba a dát se Lejnem očkovat.

13 / 01 / 2020

Milá a povzbuzující zpráva: Babiš se konečně na toho hnědokošilatého sráče dávajícího přednost Ďáblu před Bohem vysral. Pán Bůh zaplať!

11 / 01 / 2020

Ty největší multikurvy ovládaly Česko už dvakrát v naší historii. Nejdříve to bylo v Bémen und Méren a pak to byl minulý bolševický režim. Současné multikurvy, byť milionkrát horší než ty předešlé, také spláchne čas do kanálů spolu se sračkama. JAKO ŽE JE NOS MEZI OČIMA!!!

08 / 01 / 2020

Švujíííííííbum! – a slimácký Satan chumajný bude také jemně naporcován na krmení pro psy. Nestravitelný slimácký zelený prsten se hodí do černého pytle na odpadky.

05 / 01 / 2020

A jste v řiti, islámští vrahové, znásilňovači a otrokáři! A jste v ní 52x!

05 / 01 / 2020

Je absolutně nutné striktně dodržovat rozkaz eu: "Nedopustit, aby kdokoli po sobě zanechával uhlikovou stopu." A musíme začít především u děcek. Každému děcku se musí po vysrani nacpat hovno zpět do prdele! Jinak se nikdy těch uhlíkových stop nezbavime! Jedině tak budeme mít EU ekologicky čisté. Jinak v eu nebude nikdy zelený mír.

04 / 01 / 2020

"Tak vy nám, vy kurvy slimácké, budete pořád vyhrožovat vražděním a zabíjením?" Tak jo. Tak takhle to vypadá, vy slimácké bestie.

02 / 01 / 2020

V našem paneláku máme WC Václava Havla. Ujaly se hlášky jako třeba: "Musím jít humanitárně bombardovat!","Havel je volnej, obsazenej", "Jdu na havla", "Na havlovi není toaleťák" atd...atp...

01 / 01 / 2020

Kalergiho německá rasistická bestialita přesáhla hnus norimberských rasových zákonů. Vše ostatní bude v novém roce 2020 prkotina.

Mějte se skvěle!