08 / 08 / 2022

A je po vtákách!
V Kutné Hoře měli vládní kriminálníci svou "vysokou školu politickou". V jakémsi skladišti ve sklepě. TEĎ SE UKÁZALO, ŽE ŠLO OD SAMÉHO ZAČÁTKU O PODVOD. Vláda odtáhne do řiti už jen kvůli téhle zfalšované srandě.

02 / 08 / 2022

Do tzv. "mejnstrímu" se nastěhovali tak monumentální blbci a blbky, že už jen a pouze potvrzují a podtrhují naše myšlenky, slova a činy. MAJÍ JEN A POUZE TENTO ÚZCE STANOVENÝ VÝZNAM, POSLÁNÍ, ÚKOL A PŘEDURČENÍ!!! Až bude po všem, tenhle rozsáhlý pytel sraček zmizí z povrchu zemského.

17 / 07 / 2022

Dnešní fašisticko-nacistická bémen und méren vystavuje svou kořist úplně stejně jako ta předchozí v roce 1942. NIC SE NEZMĚNILO!

06 / 07 / 2022

Sranda se každým okamžikem zvětšuje. Pětichcípá koala buduje urputně mohutnou pyramidu z hoven, tisíckrát větší než jsou ty v Gíze. STAVÍ JI VŠAK OD VRCHOLU (BIDET) DOLŮ. Nakonec se jim to všechno zřítí zpět do řiti.

02 / 07 / 2022

Lejno v předsednictví "evropské zrůdie" důrazně připomíná Magdu Goebbelsovou, která všechny své děti porodila, vychovala a připravila pro "evropskou říši". No a když se tenhle tehdejší nejsladší sen nepovedl, tahle matka Evropy dneška všechny děti povraždila, zabila, otrávila.

25 / 06 / 2022

Všechna ta hovna podél cest, která se dostala k moci, jsou na 100% přesvědčena, že se sameťák plyšák a hadrák dělal jen a pouze pro ně. VYSRÁNA NA STOLY SLAVNOSTNÍCH HOSTIN TVÁŘÍ SE JAKO DORTY.

12 / 06 / 2022

Už teď se připravujte pečlivě a poctivě na pád současného bestiálního režimu. Přerušte všechny kontakty s kolaboranty a kolaborantkami tohoto fašisticko-nacisticko-bolševického úchyláckého režimu. V NOVÉM REŽIMU TO BUDOU PRAŠIVÍ PSI A FENY!

06 / 06 / 2022

Naočkovaní fialovým Hnusem Trusem Flusem jsou miliardkrát víc v prdeli než ti a ty , kteří a které se nechali vopíchat smrtícími vakcínami. Ti a ty zemřou náhle, ale ti a ty s tím fialovým Hnusem Flusem Trusem jsou mrtví už teď a budou mrtví i po smrti.

02 / 06 / 2022

Je dost srandovní, že poměrně hodně mých dobrých známých neposílá pravidelně ty mediální kurvy a kurvyně s tou jejich zasranou Okrajinou do prdele. DNES UŽ ZCELA EVIDENTNĚ A JASNĚ NEMUSÍ PINDAT TY ABSOLUTNÍ KRAVINY, BLBOSTI, VOLOVINY A MONSTRÓZNÍ ZASRANOSTI. "Vládnoucí" soudruzi a soudružky už mají hovno moc nás jakkoli vojebávat!!!

31 / 05 / 2022

Tento prašivý režim začínal podporou islámských hlavořezů, pokračoval vražděním obyvatelstva smrtícími injekcemi a jeho přidušením ucpáváním dýchacích cest lidí. TEĎ TO ZAKONČIL VOJENSKOU PODPOROU DODÁVKAMI ZBRANÍ NACISTŮM A FAŠISTŮM NA UKRAJINĚ. Větší bestialita v Česku nikdy předtím nevládla v tak odporné hnusné podobě.

26 / 05 / 2022

Sever. Jih. Východ. Zápach.

Mějte se skvěle!