25 / 04 / 2018

Socanské kurvy jsou v Česku (a nejen tady!) poraženou zasranou ideologií. ZBÝVÁ UŽ JEN JI ROZDRTIT NA PRACH.

16 / 04 / 2018

Ty zasrané kurvy se už nezdržují převlékáním do cizích uniforem (jako kdysi němci do polských uniforem). Polejí děti vodou, k tomu řeknou, že děti čistí od chemikálií, stisknou tlačítka a pošlou rakety na jakýkoli stát – podle své okamžité zvrácené choutky. Nacistické Německo Adolfa Hitlera bylo idylickou pohodičkou ve srovnání s těmito současnými zasmrádlými chemickými multikurvami.

14 / 04 / 2018

Britské, francouzské a americké imperialistické kurvy haraší zbraněmi a vyhrožují likvidací celého světa. Situace se přesně otočila o 180 stupňů oproti roku 1938!!!

08 / 04 / 2018

Slimáci a jejich patolízalové, přicmrdávači, poskoci a poskokyně neuznávají právo neslimáků na život, majetek a svobodu. SLIMÁCI TEDY ZCELA PO PRÁVU NEMAJÍ PRÁVO NA ŽIVOT, MAJETEK A SVOBODU!!!

07 / 04 / 2018

Socan – dacan by chtěl zase policejně buzerovat, šikanovat, křivě obviňovat a co nejdříve, spolu s takzvanou "evropskou unií" vyvražďovat, zotročovat a znásilňovat. KURVA JEDNA JAKÁSI!

24 / 03 / 2018

Různé varianty na jedno téma a obsah: Němečtí nacisté, komunisti, slimácké eukurvy. Tím jedním tématem a obsahem jsou: BESTIE VYLEZLÉ Z PEKLA.

17 / 03 / 2018

Můj táta, také JOSEF NOS, měl stejně jako já osvědčení o partyzánském odboji a odporu proti německým nacistům. Sloužil pod partyzánským velitelem Murzinem. Míval oblíbenou zvukomalebnou hlášku: "VŠICHNI MI MŮŽOU ŠKRABAT PATY!" Já mám podobnou: "MLASKAVĚ MI VŠICHNI POLIBTE PRDEL!"

14 / 03 / 2018

Svěrák, Hasák a Motorák vyrazili do světa na zkušenou. Šli a šli až došli do Kavčích Hor. Tam poletovaly ve vzduchu pečené kavky. Svěrák, Hasák a Motorák si lehli na louku, otevřeli huby a pečené kavky jim tam samy vlítly. Válejí se tam dodnes a nikdo je vodsamcaď nedostane.

10 / 03 / 2018

Urazil jsem úředníčka. Na "odboru dopravy" v Kutné Hoře si spustil kšandy takže vypadal těsně před nebo zrovna po vysrání – a dal se do vyslýchání: "Tady pod tím zafačováním zpětného zrcátka je vidět, že bylo zpětné zrcátko poškozeno Váma", docházel k jasnému závěru z rozmazané možnáfotky, prý fotodokumentace. Pomyslel jsem si: "Strč si to svoje zafačované zpětné zrcátko do prdele, úřední magore!" Nahlas jsem se však jen zasmál jeho po vysrání nebo před vysráním spuštěným kšandám.

08 / 03 / 2018

V Česku se obnovila éra spartakiád. Začíná masovým cvičením mládeže s papírovými obušky.

06 / 03 / 2018

Mám zastoupení v prezidentovi, ve sněmovně jsem si zvolil svého úspěšného politika, zmrdům jsem neumožnil další útoky na tomto webu a pan Ondráček je pro mě milou připomínkou mého bezstarostného útlého dětství v padesátých letech. Kdyby nebylo toho, že mě kurvy, šmíráci, fízláci a cenzoři už 14 let odstavují od lizu, měl bych touto dobou ráj na Zemi.

Mějte se skvěle!