20 / 04 / 2019

Jan Hamáček a jeho úředníci budou dříve či později souzeni za zneužívání pravomocí veřejných činitelů.

18 / 04 / 2019

Ať do posledního kusu shoří veškerá verbež obesrávající či ochcávající kostely a hřbitovy.

18 / 04 / 2019

Ať do posledního kusu shoří veškerá verbež obesrávající či ochcávající kostely a hřbitovy.

16 / 04 / 2019

PO ÚTOKU NA NEW YORK TAKÉ CHROCHTALY BESTIE BLAHEM.

13 / 04 / 2019

Vynulujte si stopky. Připravte se zmáčknout tlačítko......Teď! Vteřinový záznam vám ukáže historicky přesný čas, kdy se režim v současném Česku (Evropě) zhroutí směrem do prdele.

12 / 04 / 2019

Pí Čaputová nám tu voblejzá Pražskou Kavárnu, duševní eurokriply a jiný lokální smrad. Ať se spláchne do hajzlu a zaklapne za sebou víko!

09 / 04 / 2019

"Justice" v baráku, který odsoudil i mě v roce 1984 za to samé ("že jsem vedl řeči a cosi si dokonce myslel") byla sice fucked odporná, ale nepoužívala fíglu tří předem domluvených křivých svědků křivých výpovědí a křivých přísah. To, co se tam nastěhovalo dnes daleko přesahuje opovrženíhodnost jakéhokoli druhu. POKUD TIHLE VŠICHNI ŠMEJDI A ŠMEJDKY JEDNOHO DNE NEDOSTANOU POŘÁDNĚ PŘES DRŽKU, TAK SNÍM SVŮJ NOS.

07 / 04 / 2019

JSEM ZCELA ZÁSADNĚ PRO MANŽELSTVÍ BUZERANTŮ S LESBAMI! Mohou se vzájemně jemně humanitárně bombardovat.

05 / 04 / 2019

Současný režim v Česku se brzy odporoučí do hajzlu (into the haze). Může to být už za hodinu od této chvíle. Počítejte s tím. V některých detailech je to, co tu teď máme tisíckrát odpornější, hnusnější a opovrženíhodnější než za předešlého totáče.

04 / 04 / 2019

Za bolševika jsme měli v Česku jednoho místního šaška, jehož projev koloval v nespočetných kopiích celou českou společností. DNES JE TU TAKOVÉ MNOŽSTVÍ ŠÁŠULŮ, ŠÁŠULIC, KLAUNŮ, KLAUNEK, ŠAŠKŮ A SMĚŠNÝCH POSTAV, ŽE SE VALÍ ZE VŠECH STRAN V DESETITISÍCOVÝCH ZÁSTUPECH VYSTRKUJÍCÍCH NA VŠECHNY I NA SEBE NAVZÁJEM SVÉ ŘITĚ A ŘITKY. Některé biomasy je vystrkují holořitně. Co s takovým městem nebo vesnicí, kde jsou všichni místními blby a blbkami, jenom jeden tam blbem nebo blbkou není?

02 / 04 / 2019

To je fucked dobrý a srdečně jsem se zasmál: Jakýsi blogař "ferohrabal" mi poslal po roce rozsáhlý materiál, kde mě požádal o komentář. Pečlivě jsem materiál prozkoumal a zanalyzoval, poctivě napsal komentář, kliknul na "komentovat" – a ejhle! Objevilo se červeně zdůrazněné oznámení: (cituji) "AUTOR TOHOTO BLOGU VÁM ZAKÁZAL VKLÁDAT KOMENTÁŘE". Nebylo by to až tak moc srandovní, kdybych jediným čtenářem jeho blogu nebyl já!!!!!!

Mějte se skvěle!