17 / 03 / 2018

Můj táta, také JOSEF NOS, měl stejně jako já osvědčení o partyzánském odboji a odporu proti německým nacistům. Sloužil pod partyzánským velitelem Murzinem. Míval oblíbenou zvukomalebnou hlášku: "VŠICHNI MI MŮŽOU ŠKRABAT PATY!" Já mám podobnou: "MLASKAVĚ MI VŠICHNI POLIBTE PRDEL!"

14 / 03 / 2018

Svěrák, Hasák a Motorák vyrazili do světa na zkušenou. Šli a šli až došli do Kavčích Hor. Tam poletovaly ve vzduchu pečené kavky. Svěrák, Hasák a Motorák si lehli na louku, otevřeli huby a pečené kavky jim tam samy vlítly. Válejí se tam dodnes a nikdo je vodsamcaď nedostane.

10 / 03 / 2018

Urazil jsem úředníčka. Na "odboru dopravy" v Kutné Hoře si spustil kšandy takže vypadal těsně před nebo zrovna po vysrání – a dal se do vyslýchání: "Tady pod tím zafačováním zpětného zrcátka je vidět, že bylo zpětné zrcátko poškozeno Váma", docházel k jasnému závěru z rozmazané možnáfotky, prý fotodokumentace. Pomyslel jsem si: "Strč si to svoje zafačované zpětné zrcátko do prdele, úřední magore!" Nahlas jsem se však jen zasmál jeho po vysrání nebo před vysráním spuštěným kšandám.

08 / 03 / 2018

V Česku se obnovila éra spartakiád. Začíná masovým cvičením mládeže s papírovými obušky.

06 / 03 / 2018

Mám zastoupení v prezidentovi, ve sněmovně jsem si zvolil svého úspěšného politika, zmrdům jsem neumožnil další útoky na tomto webu a pan Ondráček je pro mě milou připomínkou mého bezstarostného útlého dětství v padesátých letech. Kdyby nebylo toho, že mě kurvy, šmíráci, fízláci a cenzoři už 14 let odstavují od lizu, měl bych touto dobou ráj na Zemi.

27 / 02 / 2018

Přemístit vopice z pralesa, kde mají svých oblíbených 50°C jistých, do -30°C byl pro vopice hodně blbý nápad!

25 / 02 / 2018

PŘEBRALI JSME MOC. A S KURVAMA SE NEBUDEME SRÁT!

21 / 02 / 2018

Nikdy v historii Evropy a Ameriky ji neovládli tak strašliví idioti, debilové, kreténi, blbci a blbky, hňupové a hňupině jako je tomu v současnosti.
JEDINÉ NAŠE ŠTĚSTÍ JE, ŽE TI HLUPCI A HLUPINĚ POUZE OVLÁDAJÍ. ALE NEVLÁDNOU! NA TO JSOU PŘÍLIŠ IMPOTENTNÍ A NEPLODNÉ.

19 / 02 / 2018

Za předsedu ústavního soudu máme zasranýho bolševika, nálepkujícího horem dolem kdekoho. Ať odkráčí laskavě do prdele!!!

15 / 02 / 2018

Po dvojích volbách v Česku vylezli všichni luciferiáni a všechny luciferiánky z pekla.
Chtěli by nás, vítěze obojích voleb, ovládnout, zničit, zotročit a znásilnit.
NEMÁ CENU S NIMI ZTRÁCET ČAS DISKUZÍ. TO, CO SMYSL MÁ, JE ZASTAVIT JE, NEUTRALIZOVAT JAKÝMKOLI ZPŮSOBEM. Existují obecné metody, strategie a taktiky boje s Bestiemi. Ale také zcela individuální, neopakovatelné a každému dostupné osobní síly, energie, vibrace a frekvence. DEJTE SE DO PRÁCE.

08 / 02 / 2018

Spolu s Tomiem Okamurou (budoucím premiérem Česka) jsem nejnebezpečnějším písničkářem, spisovatelem, jogínem, agentem sí aj ej a agentem s teplou vodou.

Mějte se skvěle!