15 / 07 / 2018

Obnova naší společnosti je možná jen a pouze jediným způsobem. Tichou poštou. Všechna média, včetně internetu jsou zcela dokurvená cenzurou, slíděním, šmírováním, vymýváním mozků, šikanou a buzerací všeho druhu. K TOTALITNÍ MOCI SE PRODRALY BESTIE VYLEZLÉ Z PEKLA. Přeinstalujte sebe, společnost a všechno, co máte v dosahu. Bez nového začátku, který vyjde symbolicky z továrního nastavení, není jakékoliv zlepšení možné! (K zálohovaným souborům všeho druhu se tak jako onak můžete v případě potřeby vrátit.)

10 / 07 / 2018

My rasisti neuznáváme rasu uprchlíků a uprchliček, rasu slimáků a slimaček, ani rasu ledniček a žehliček. Též gejů a lesbiček.

30 / 06 / 2018

Čétékurvy nám připravily na léto programy, ve kterých se budeme brodit až po pás ve sračkách. HLAVNĚ ABY NEPRŠELO, ABY SE NIKDO NA ČÉTÉŽUMPU NEMUSEL DÍVAT.

29 / 06 / 2018

A Slunce pálilo. Miliardář Békala se zhroutil.

27 / 06 / 2018

Naše "vláda" doporučuje ke schválení parlamentu "zákon o sňatcích buzerantů". Došlo k tomu po řiťomrdné noci vládních teploušů. PRO SOUČASNOU VLÁDU JE TO PRVOŘADÁ PRIORITA. STRKAT SI TOPŮRKO VZÁJEMNĚ DO ŘITI.

26 / 06 / 2018

Do Československé Socialistické Republiky se vrátilo umění socialistického pornorealizmu. Do Státního Divadla v Brně se sjíždějí vlaky a autobusy plné pracujících a rozesmátých dětí z celé ČSSR. Socialistické umění proroka rozkroku směřuje mílovými kroky k zářným zítřkům.

25 / 06 / 2018

Makron con madr fakr je mohutný odporný dobytek!

14 / 06 / 2018

Na Trumpův mail, kterým mě informoval o dosažení dohody se Severní Koreou, jsem odpověděl: "YOU DID IT! THE WORLD HAS A FUTURE AGAIN". (Dokázali jste to! Svět má opět budoucnost.)

14 / 06 / 2018

Prezident Miloš Zeman velmi efektivně a důrazně poslal, přesně podle mého očekávání, všechny své nepřátele a všechna gébelsovská média do hajzlu (into the haze).

A JAKO VŽDY, ANI TEĎ TO NIKDO Z VÝŠE JMENOVANÝCH NAPROSTO NETUŠIL.
Blbec se pozná spolehlivě podle toho, že mu chybí byť i pouhý náznak intuice.

24 / 05 / 2018

Budu váš senátor. ŽÁDNÝ STRACHY!

16 / 05 / 2018

Včera jsem se byl podívat na politickou arénu. Bejci byli fucked zajímaví. Socdembejk troubil, že mu je 140 let (cca už dvacetkrát až stokrát recyklovaný na hovězí). KDU-ČSLbejk frkal, že je akorát tak vesel a stále u vesel (v aréně mu jsou vesla na prd). Trpaslík ODSbejk tam neměl co dělat (děckobejk do arény nepatří). Ráčkující KSČMbejk s červenou kravatou si popletl umístění rudého hadru. ANObejk pořád říkal ano, ano (španělsky "prdel"). JEDINÝ TOREADOR TAM BYL TOMIO OKAMURA. Všechny bejky nakonec odvezli z arény k dalšímu zpracování.

Mějte se skvěle!