03 / 08 / 2021

Soudy poslaly ten jejich kovid do prdele. JAKMILE ALE VÍTE O NĚKOM, KDO S TÍM ZASRANÝM KOVIDEM I PŘESTO DÁL OTRAVUJE, JSTE POVINNI HO/JI HNÁT DO LOCHU ZA TRESTNÝ ČIN MAŘENÍ SOUDNÍHO ROZHODNUTÍ. Hnát ten jejich kovidový hnát za katr lze mnoha různými způsoby. 1. Nakopávat je směrem do díry v rytmu 1 2 3 kroky a čtvrtým bude kop do kovidové řiti. 2. Kroky: Otec, syn, duch svatý – a čtvrtý bude kop do kovidového zadku. Sportovnější tempo je: Otec, syn a třetí bude kop do kovidové prdele. Samozřejmě se nabízí podobné tempo: Táta, máma, dítě – a čtvrtý je kopanec do kovidových hýždí. JE TO TAKÉ VELMI ZDRAVÉ CVIČENÍ, SPOJENÉ S HLUBOKÝM CVIČENÍM DECHOVÝM! Děláte tím maximum pro vaše zdraví!

26 / 07 / 2021

Lidi se mě ptají, zda se se Slovenskem dáme znovu dohromady. DÁME-NEDÁME – VSJO ROVNO! Sice odedávna platilo, že je každý-každá jenom sám za sebe strůjcem vlastního osudu-štěstí, ale dnes je to tak nápadná realita, že vás doslova neustále vopíchává po celém těle. A I KDYBYSTE TÉ JEJICH SMRADLAVÉ BARBÍNĚ URVALI HLAVIČKU A ROZPÍCHALI HADROVÉ TĚLÍČKO OD SEREŠE MAĎÁROŠE OD ŘITKY PO KRČEK, NA TÉMATU NIC NEZMĚNÍTE. Buzerant má za centrum rozkoše svou a cizí prdel, blbec a blbka ostatní blbce a blbky, multikurva zbožňuje zase jen a pouze multikurvy, covidfašista miluje covidnacisty s covidbolševiky a naopak. POKUD CHTĚJÍ VŠICHNI TIHLE A VŠECHNY TYHLE NASKÁKAT DO HAJZLU ,NIKDO JIM V TOM NEZABRÁNÍ. A zrušení hajzlů nelze zrealizovat.

23 / 07 / 2021

Vrahové Lasici a Franty Nedvěda musí být dopadeni a potrestáni. Široké veřejnosti jsou dostatečně známy okolnosti jejich nepřirozené smrti, zaviněné zatím neznámými pachateli.

22 / 07 / 2021

KDYŽ LASICU A NEDVĚDA LAPALI, PĚKNĚ JIM ZPÍVALI! Škoda, že si oba dva nezalepili uši voskem!

19 / 07 / 2021

Dnes, přesně jako dříve, nacistický stát, nacistický režim (nacistická unie) vyzbrojil nacizmem naočkované árijce plynem (vakcínami, testy a náhubky), aby vyvraždili všechny lidi nacizmem nenaočkované. DŮSLEDKEM BYLA HROMADA 60 MILIONŮ MRTVOL. Kolik jich bude dnes?

15 / 07 / 2021

Kurvavirová srandemie se dá ideálně vyřešit. A má dvě fáze: 1. NECHÁTE SE OPÍCHAT DO PRDELE NEBO DO ŘITI, 2. BUDETE NATO ZATO CHTÍT OJETÉHO TRABANTA.

11 / 07 / 2021

Černá propaganda – černá smrt.

06 / 07 / 2021

Od té doby, co nám Evropské Bestie upálily našeho Mistra Jana Husa, jsme se začali řítit střemhlav do řiti. DNES JSME VE STÁDIU KRIMINÁLNÍHO ZLOČINECKÉHO VRAŽDÍCÍHO ZLODĚJSKÉHO ÚCHYLÁCKÉHO GANGSTERSKÉHO VRAŽEDNÉHO MAFIÁNSKÉHO GENOCIDNÍHO SKRZNASKRZ ZKURVENÉHO REŽIMU.

02 / 07 / 2021

Čím hnusnější, odpornější a zkurvenější držka, tím je větší pravděpodobnost, že takový ksicht bude propagovat smrtící injekce určené k průmyslovému vyvraždění lidí.

30 / 06 / 2021

Evropská Bestie má v případě přírodní katastrofy povinnost zaplatit Česku půl miliardy eur. POKUD TO VČAS NEUDĚLÁ, MŮŽE ČESKÁ REPUBLIKA POSLAT TU BRUSELSKOU BESTII DO HAJZLU!!!

25 / 06 / 2021

Zaplavit území jedovatými slimáky se nedaří. Průmyslové vyvražďování injekcemi moc rychle nevodsejpá. Přepadení Ruska plánkem barbarossa II zkrachovalo totálně. ZCELA JISTĚ BY ALE MĚLO ÚSPĚCH POOBĚDVAT CYANKÁLI A PAK SE JEŠTĚ PRO JISTOTU PICNOUT DO HLAVY. Pak by vše jelo fofrem jako po másle, po sádle a po oleji.

Mějte se skvěle!