02 / 12 / 2021

Příbuzní zabitého smrtícími vakcínami mi přinesli velký pytel plný oblečení po zavražděném tátovi, KTERÝ MĚL STEJNOU POSTAVU JAKO JÁ. ABY MI TO NEUSTÁLE PŘIPOMÍNALO, ŽE HO A JEHO SMRT MÁM POMSTÍT.

29 / 11 / 2021

O první adventní neděli jsme kovidkurvám na Letné nakopali prdel. BRZY PŮJDOU KE ZDI NEBO ZA ZEĎ VĚZENÍ NA DOŽIVOTÍ. Za pravdivost mé prognózy strčím nos do kovidové řiti Babišky. Před 32 lety jsme na tom samém místě poslali do prdele tu předchozí totalitu, která však nebyla zdaleka tak idiotská, debilní, kreténská, na hovno a k prdu, zasraná a zkurvená jako tento dnešní prasácký režim.

24 / 11 / 2021

Každý se letos strašně těší na Vánoce. Všichni dostaneme pod stromeček ten nejkrásnější vánoční dárek: POSRANÝ, ZKURVENÝ, VRAŽEDNÝ, KOVIDOVÝ, ZASRANÝ REŽIM V DEMISI, V BEZEDNÉM HAJZLU A S PRDELÍ ROZPÍCHANOU MILIARDOU SMRTÍCÍCH VAKCÍN.

23 / 11 / 2021

"Hej, vy kovidové kurvy, masoví kovidoví vrahové a masové kovidové vražedkyně!" ROZBIJEME VÁM DRŽKY A NAKOPEME PRDEL.

21 / 11 / 2021

Zrůdy, bestie a onáhubkované zombie, masoví vrahové a masové vražedkyně! TENTOKRÁT SE S VÁMI NEBUDEME PATLAT NABLBLBLÝMI NAIVNÍMI HESLÍČKY HADRÁKU, SAMEŤÁKU, PLYŠÁKU. Smrt za smrt, oko za oko, zub za zub.

19 / 11 / 2021

Klikněte si na "aktuality", kde je rozhovor s Pepou Nosem o 17. Listopadu.

18 / 11 / 2021

Včera jsme zvítězili na všech frontách v absolutním slova smyslu. ŠMEJDI A ŠMEJDKY UŽ NIKDY VÍCE NEDOSTANOU MOŽNOST UCHOPIT MOC V ZEMI.

11 / 11 / 2021

31 tisíc úmrtí navíc : Toto je bilance blížícího se konce roku. KOVIDOVÍ VRAHOVÉ A VRAŽEDKYNĚ JSOU ZVLÁŠŤ LETOS ROZBĚSNĚNI. Kovidová totalita by evidentně chtěla povraždit lidí co nejvíce. TA JEJICH NEPŘÍČETNOST A SBĚSILÁ POSEDLOST JE V LUFTĚ CÍTIT ČÍM DÁL VÍC.

05 / 11 / 2021

Absolutní idiocie, kreténství, blbství, hlupáctví, pitomství a debilita se stala neustálou průvodkyní našich současných životů. STÁDŮM ŽIJÍCÍM JAKO JATEČNÉMU DOBYTKU TO NEVADÍ. Některým to nevadí, ani když už před nimi stojí řezník s palicí. Mají ho za hodného pana Mikuláše s plácačkou na mouchy.

19 / 10 / 2021

Na koncertech jsou lidi úplně stejně nadšení jako kdysi za toho předchozího totáče. DOKONCE REAGUJÍ SPONTÁNNĚ PŘI POUHÉM VSTUPU NA MÍSTO KONCERTU. Znamená to neomylně jediné: Tenhle zasraný režim odkráčí stejně jako ta předešlá diktatura do řiti. A to velmi brzy!

16 / 10 / 2021

Němečtí nacisté zabíjeli průmyslově lidi, které nahnali jako lovnou zvěř do pasti. Dnešní způsob vyvraždění lidí je jiný: MASOVÍ VRAHOVÉ A MASOVÉ VRAŽEDKYNĚ CHTĚJÍ, ABY SE LIDI VYVRAŽDILI DOBROVOLNĚ. Dokonce si to ochotné zabíjení nechávají schválit písemně, potvrzené vlastním podpisem budoucích mrtvol.

Mějte se skvěle!