Pepa Nos

skladatel, textař, hudebník, zpěvák, herec, učitel jógy, zedník


Nejbližší koncerty

23 / 10 / 2017

Praha – Národní 9, Topičův Salón
Vystoupení na vernisáži obrazů Jiřího Mášky.

27 / 10 / 2017

Opava – Vodárenská věž, Janská 7
Koncert k 1. výročí otevření vodárenské věže
→ zobrazit všechny koncerty

Ukázka z nového albaPoslechněte si ukázku z připravovaného dvojalba EU RELAX, eum statuerit rectum: Až všechny hvězdy ve vesmíru zhasnou

Aktuálně

Právě vychází kniha vánočních povídek Josefovy Vánoce

Pepa Nos na HIT HIT! Podpořte vydání 19 písní, vážných i srandovních

Milí příznivci, zde na HIT HIT najdete moji první výzvu. O čem je? Spusťte si na ní video, sledujte můj facebook i facebook vydavatelství Carpe Diem.

11. 9. 2017

Podívejte se na reportáž o vystoupení Pepy Nose na Hvězdárně Úpice:
„Zcela určitě budu volit SPD, dal bych hlas i Zemanovi...“ říká písničkář Pepa Nos

O politice, muzice a víře v Boha mluvil Pepa Nos v televizi XTV: „Zcela určitě budu volit SPD, dal bych hlas i Zemanovi...“

→ zobrazit všechny aktuality


Zprávy Pepy Nose

19 / 10 / 2017

Přímá demokracie existuje jako základ civilizace už od doby více než půl tisíciletí před Kristem (přesně od roku 509 BC).
Mamlasové, mamlasky, přerostlí trpaslíci a trpaslice se špatným zažíváním, feudálové ze středověku, nám dnes, spolu se zfašizovanými, znacifikovanými (po)hlavními médii tvrdí, že "přímá demokracie" je škodlivá. Podle těchto paznehtů a paznehtek, by se měli přímí demokrati masově vyvraždit, zotročit a jejich malinké holčičky znásilnit genocidním islámem nebo nějak tak podobně!

26 / 09 / 2017

Symbolika smrti Jana Třísky je zjevná, přímá, naprosto transparetní, doslova a do písmene očividná. Žádná interpretace a dokonce ani žádný komentář není třeba. Ta symbolika je jasná jako sama smrt.

24 / 09 / 2017

Tak vy nám všem budete uřezávat hlavy, hromadně nás všechny zabíjet, znásilňovat ženy a malé holčičky? Tak jo, fajn, klídek, pohodička. My vás všechny rozsekáme na malé kousky a všechny vyhubíme do posledního kusu!


→ všechny Zprávy Pepy Nose


Bůh v hotelu balkán

Poslední řadové album se muzikantsky vrací jen ke kytaře a foukací harmonice. V patnácti nahrávkách se objevují i rarity.

→ podrobné info

Mějte se skvěle!