Pepa Nos

skladatel, textař, hudebník, zpěvák, herec, učitel jógy, zedník


Nejbližší koncerty

02 / 04 / 2018

kolem Brandýsa nad Orlicí – katolické fary kněze Bohumila Šitavance
Hudební doprovod velikonočních mší.

04 / 04 / 2018

Kostelany – Základní Škola
koncert pro děti
→ zobrazit všechny koncerty

Ukázka z nového albaPoslechněte si ukázku z připravovaného dvojalba EU RELAX, eum statuerit rectum: Až všechny hvězdy ve vesmíru zhasnou


Zprávy Pepy Nose

17 / 03 / 2018

Můj táta, také JOSEF NOS, měl stejně jako já osvědčení o partyzánském odboji a odporu proti německým nacistům. Sloužil pod partyzánským velitelem Murzinem. Míval oblíbenou zvukomalebnou hlášku: "VŠICHNI MI MŮŽOU ŠKRABAT PATY!" Já mám podobnou: "MLASKAVĚ MI VŠICHNI POLIBTE PRDEL!"

14 / 03 / 2018

Svěrák, Hasák a Motorák vyrazili do světa na zkušenou. Šli a šli až došli do Kavčích Hor. Tam poletovaly ve vzduchu pečené kavky. Svěrák, Hasák a Motorák si lehli na louku, otevřeli huby a pečené kavky jim tam samy vlítly. Válejí se tam dodnes a nikdo je vodsamcaď nedostane.

10 / 03 / 2018

Urazil jsem úředníčka. Na "odboru dopravy" v Kutné Hoře si spustil kšandy takže vypadal těsně před nebo zrovna po vysrání – a dal se do vyslýchání: "Tady pod tím zafačováním zpětného zrcátka je vidět, že bylo zpětné zrcátko poškozeno Váma", docházel k jasnému závěru z rozmazané možnáfotky, prý fotodokumentace. Pomyslel jsem si: "Strč si to svoje zafačované zpětné zrcátko do prdele, úřední magore!" Nahlas jsem se však jen zasmál jeho po vysrání nebo před vysráním spuštěným kšandám.


→ všechny Zprávy Pepy Nose


Bůh v hotelu balkán

Poslední řadové album se muzikantsky vrací jen ke kytaře a foukací harmonice. V patnácti nahrávkách se objevují i rarity.

→ podrobné info

Mějte se skvěle!